Gizlilik Bildirimi

İFE İstanbul Finans Enstitüsü web sitesine hoş geldiniz. Erişim sağladığınız bu web sitesi ve web sitesindeki tüm içeriklerin sahibi İFE İstanbul Finans Enstitüsü Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi (İFE)’dir. www.ifeonline.com.tr adresindeki tüm bu içerikler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre ve uluslararası anlaşmalar çerçevesinde ve başka ülkelerin benzer yasalarınca korunmaktadır. Bu web sitesinde yer alan fikir ve sanat eserlerinin hem yaratıcısı hem de kullanıcısı olan İFE, bu hakların kullanılması, korunması ve geliştirilmesi konusunda özen ve hassasiyet göstermektedir.

İFE’ye ait olmayan 3. şahıslara ait içerikler ise yasalar ile uyum içerisinde anlaşmalar ve özel sözleşmeler çerçevesinde web sitemizde yer almaktadır.

Tüm ziyaretçiler ticari olmayan kişisel kullanıma bağlı amaçlar çerçevesinde www.ifeonline.com.tr adresinde yer alan materyalleri üyelik kaydı oluşturmak ve varsa ücretini ödemek kaydıyla izleyebilir ve makul ölçüde indirebilir. Ancak bu içeriklerin kopyalanarak farklı kurumlara/kişilere ait web siteleri üzerinden çevrimiçi olarak yayımlanması, sistematik biçimde indirilmesi ve depolanması kesinlikle yasaktır ve böyle bir durum oluşması halinde ilgili kişiler / kurumlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır.

Bu gizlilik politikası www.ifeonline.com.tr sitesi için hazırlanmış olup yalnızca bu domain ve bağlı diğer alt domainler için kullanıcılara koruma sağlamaktadır. İFE bu site haricindeki sitelere ve bu sitede linki paylaşılmış olan diğer sitelere ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 İFE Gizlilik Politikasının yeterli veya uygun olmadığını düşünen kullanıcıların bu siteyi kullanmaması tavsiye edilir. Sitenin kullanılması hâlinde İFE Gizlilik Politikasını kabul edilmiş sayılır.

www.ifeonline.com.tr adresi vasıtasıyla elde edilen tüm kişisel bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunuyla uyumlu İFE Kişisel Verilerin Korunması Politikası kapsamında işlenmekte ve politikada belirlenene amaçlarla sınırlı olarak aktarılabilmektedir.

İFE web sayfası içeriklerinin izinsiz kopyalanması, yayılması/çoğaltılması gibi ihlalleri bize bildirmeniz için iletişim adreslerimiz aşağıdaki gibidir:

Posta Adresi: Site Mahallesi Kerim Sok. No:27/14 Ümraniye-İstanbul

Elektronik Posta: ife@ife.com.tr   Tel: 0212 322 0444